Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 18.7.2024, svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk.

Objevování budoucnosti: Jak technologie utváří naše životy

Žijeme v éře bezprecedentních inovací, kde technologie prostupuje každý aspekt našeho života. Od okamžité komunikace po ohromující pokroky v lékařství jsme svědky revoluce, která nově definuje způsob, jakým žijeme, pracujeme a komunikujeme. V tomto článku prozkoumáme, jak technologie utváří náš svět a jak je můžeme využít k dosažení nových výšin pokroku.

Nemocnice, poučení zaměstnanců o GDPR - vzor

GDPR poučení zaměstnance nemocnice o povinnostech z oblasti ochrany osobních údajů a při práci s informačními systémy, soubory a evidencemi (vedených v elektronické i listinné podobě) - vzor, formulář, tiskopis ke stažení

Návrh na výmaz občanského sdružení z rejstříku - vzor, formulář, tiskopis

Na návrh na výmaz občanského sdružení existuje tzv. inteligentní formulář, který je přímo na webu Veřejného rejstříku a sbírky listin. Vzor je dostupný na adrese https://or.justice.cz/ias/iform/index.html;jsessionid=eq4TIMMBOFqZ8T6mj1y2IMbi?0 a přímo si v něm vyberete co chcete s OS udělat. 

__

__

Smlouvy, dohody, žaloby, tiskopisy, návrhy zdarma ke stažení

Na této stránce je možné stáhnout zadarmo některé vzory smluv, žalob, návrhů k soudu, dohod, formulářů, plných mocí a dopisů.
___
___

 

Vzory právních smluv ke stažení zdarma

Formuláře, tiskopisy a vzory právních smluv ke stažení zdarma online.

_ __

___ 

ZDARMA vzory právních smluv, žádostí, žalob, návrhů, oznámení

Kategorie obsahují několik stovek vzorů z oblasti práv: občanské, autorské, obchodní, pracovní, rodinné, konkurzní, notářské, stavební, živnostenské, finanční, trestní, správní.

Jak napsat žádost? Vzory zdarma ke stažení a tisku.

Stránka obsahuje postup jak napsat žádost, zmiňuje jaké by měla mít náležitosti a nabízí na vzory žádostí ke stažení a tisku zdarma.
 
 

Nové vzory smluv, dohod, žalob, reklamací a žádostí 09/2011 ke stažení zdarma

Nové vzory zdarma ke stažení - 09/2011
___
___