Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 18.7.2024, svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk.

Zamyšlení záchranáře - masírujeme srdce tam kde se na plotně vaří oběd, pak už jen otevřeme okno aby duše mohla odejít

zamysleni-zachranare-masirujeme-srdce-tam-kde-se-na-plotne-vari-obed-pak-uz-jen-otevreme-okno-aby-duse-mohla-odejitVíte, kde je hranice mezi životem a smrtí? Tak to Vám povím úplně přesně. Zazvoní výjezd, nejvyšší naléhavost a vy míříte do rodiny, která ještě dnes ráno netušila, že se jim změní život a pohne duše. Přijdete do domácnosti, kde na plotně klokotá hrnec, voní oběd a v tomto kontrastu se odehrává scéna, kdy se pokoušíme oživit nejbližšího člena rodiny. Všichni pracují, jak nejlépe umí, pot z nás kape...

__

__

Kde najít toho pravého muže a vnitřní připravenost na nový vztah - zamyšlení pro ženy

kde-najit-toho-praveho-muze-a-vnitrni-pripravenost-na-novy-vztah-zamysleni-pro-zenyTahle otázka pálí nejméně třetinu dívenek, slečen, paní i zralých dam, takže patříte-li mezi ně, utěšte se myšlenkou, že v tom nejste samy. Samozřejmě nejde o to najít jakéhokoli chlapa (na to jich chodí po světě věru dost), ale TOHO PRAVÉHO. A to už je tvrdší oříšek, ne-li přímo para ořech. To, že je mužů krapítko míň než žen, by nemuselo vadit, neboť pánové jsou si toho vědomi, a proto je většina z nich vřele nakloněna myšlence uspokojit i více žadatelek (ať už jednu po druhé, nebo paralelně).

___

___

Combo modem AnyDATA ADU-890WH - zkušenosti, diskuze, reference, recenze, cena

modem-anydata-adu-890wh-zkusenosti-diskuze-nazor-reference-recenzeV září 2012 mi přestal fungovat modem AnyData ADU-E100H. Modem byl starý 8 let a oprava by byla finančně náročná. Navíc by nebyla jistota, jestli se znovu nepokazí. O2 přišlo s návrhem starý modem neopravovat a nabídlo mi nový, moderní a hlavní duální (kombo) modem AnyDATA ADU-890WH. Co znamená kombo? Že umí kombinovat mobilní internet (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA) a CDMA (Rev B, HSUPA). Dnes jsem modem přinesl domů a nainstaloval. Jaké jsou mé zkušenosti a názory?
___
___

Rostou? Rostou! Fotografie hub z lesů u Konice - 26.7.2012

lesy-starnov-u-konice-houby-2012Možná si kladete otázku, jestli je právě teď ten ideální čas jít na houby. Zapršelo, je teplo a je vlhko, takže určitě ano. A co víc? Dnes jsem se byl podívat v lese, houby skutečně rostou. Na některých místech byste je mohli síci pověstnou kosou. Toto je náš úlovek za asi hodinu a půl sbírání. Tak hodně štěstí a pokud máte dioptrickou vadu, tak určitě brýle s sebou. Smějící se

___
___

Hotel Slunce Rýmařov - reference, recenze, zkušenosti, názory, fotografie

hotel-slunce-rymarov-reference-recenze-zkusenosti-nazoryV červnu 2012 jsem se byl podívat ve městě Rýmařově a ubytovaný jsem byl v hotelu Slunce. Zatímco některá města se mi nelíbila (např. Teplice nad Metují), město Rýmařov je členité (tu potok, tam kopeček, hodně zeleně) a je v něm celkem ruch (což mám rád). Na městský ruch asi měl vliv ten fakt, že jsem v Rýmařově byl v pracovní dny. Líbilo se mi také, že je ve městě vše potřebné dostupné (spousta obchůdků).
___
___

Květná a zámecká zahrada Kroměříž - fotografie, fotogalerie

zamecka-zahrada-kvetna-zahrada-kromeriz-fotografie-fotogalerieV rámci jarních toulek po ČR jsem se byl po třech letech podívat v Kroměříži, kde jsem navštívil květnou a zámeckou, resp. podzámeckou zahradu. Jsou to jedny z nejkrásnějších míst v naší zemičce vůbec. Při toulkách po zahradách a Kroměříži jsem udělal několik docela pěkných fotografií, které bych všem rád ukázal. Kliknutím na odkazy dole se dostanete do jednotlivých fotogalerií.
___
___

Pořad JSTE TO CO JÍTE - názor MUDr. Zbyňka Mlčocha

jste-to-co-jite-nazor-mudr.-zbynek-mlcoch.jpgPracuji bez několika týdnů celkem 5 let na lůžkovém neurologickém oddělení. Setkal jsem se ve své praxi s obrovským počtem obézních lidí. Především pak u pacientů s bolestmi páteře, kdy jsou jejich záda chronicky přetěžována nadváhou či obezitou. Když se jich zeptám, co doma jí, slyším stále stejné odpovědi a zjišťuji, že lidé vůbec nemají ponětí o takových základních věcech jako je glykemický index, ztužené pokrmové tuky, neví jak často mají jíst, co a kolik. Vlastně se ani moc nedivím, že je polovina lidí v ČR s nadváhou nebo obézních a že zhruba 50% úmrtí je způsobených kardiovaskulárními nemocemi (infarkt, mozková mrtvice apod.).
___
___

Děkujeme, že jste s námi ... už 10 let :-)

zbynekmlcoch.cz-10-let.jpgWeb zbynekmlcoch.cz je s vámi již 10 let :-) Děkujeme za vaši přízeň a vysokou návštěvnost i na ostatních našich webech - bezplatné právní poradny online , mých starostech , psychotestech online , kuřákově plíci a alkoholikovi.
___
___

Příběh věcí aneb proč se necítíme být šťastní a máme toxické mateřské mléko

pribeh-veci.jpgMilí návštěvníci webu, dnes jsem se díval na jedno video, které mne velmi zaujalo. Dozvíte se v něm nejen mnoho zajímavých informací o tom, jak vznikají věci a jak složitý a náročný (na lidi a přírodu) je výrobní proces, jak si ničíme přírodu, ale také proč mají ženy jedovaté mateřské mléko (chudáčci mrňousci, že?) a jak naprosto zásadně nás ovlivňuje reklama (mimochodem věděli jste, že člověk dnešní doby vidí za 1 rok více reklam než člověk v roce 1950 za celý život?). Video má 20 minut, ale pomůže vám vysvětlit mnoho zajímavých otázek, kdy jste odpovědi jen tušili. Užijte si to.
___
___

Recenze LCD GSM guard - bezdrátového bezpečnostního systému s různými čidly

lcd-gsm-guard_recenze.jpegČas od času napíšu nějakou recenzi na služby nebo zboží. Rozhodl jsem se, že si pořídím domů k ochraně majetku bezpečnostní systém LCD GSM guard alarm. Alarm mi zakoupila matka. Na tomto alarmu je mi sympatických hned několik věcí. Např. princip plovoucího kódu, možnost připojení velkého množství čidel rozdělení sledovaných prostorů na zóny, jednoduchá bezdrátová instalace, apod. Článek není napsán pro komerční účely, jedná se o mé osobní zkušenosti s alarmem.
___
___